چت در واتساپ
تماس تلفنی
چت در واتساپ
تماس تلفنی

کپسول گاز استیلن 40 لیتری

کپسول های گاز استیلن 40 لیتری یا همان ۱۲ پوندی یک محصول بسیار کاربردی در صنعت جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد هستند. این کپسول ها ظرفیت و گنجایشی معادل 40 لیتر و یا 12 پوند گاز استیلن C2H2 را دارند. بدنه این محصول از ورق فولادی ساخته شده است و وزنی معادل 49 کیلوگرم دارد. این کپسول ها عمدتا در رنگ زرد و گاها در رنگ قهوه ای به بازار عرضه شده است. فشاری کاری و فشار تست این کپسول گاز به ترتیب برابر با 20 بار و 60 بار است. ارتفاع سیلندر این کپسول ها برابر با 1529 میلی متر بوده و اندازه مناسبی از لحاظ راحتی حمل و نقل دارند. در هنگام استفاده از هر نوع کپسول گاز باید به نکات ایمنی توجه و با دقت بسیار آن ها را رعایت کرد.
کپسول گاز استیلن 40 لیتری
به عنوان مثال در صورت وجود هر گونه شکاف و یا ترک یا فرو رفتگی یا برآمدگی بر روی بدنه این محصول نباید آن را تعمیر و یا جوشکاری کرد. البته لازم به ذکر است که کپسول گاز استیلن 40 لیتری از جنس ورق فولادی و دوام بالایی برخوردار است و در فرآیند تولید کپسول تمامی نکات ایمنی رعایت شده است و پس از تولید قبل از عرضه به بازار در آزمایش های الزامی در استاندارد مثل تست و ارزیابی فشار یا همان هیدروتست قرار گرفته است. از سیلندر و کپسول استیلن جهت نگهداری، دخیره سازی و فشرده سازی گاز استیلن مصرفی فورجینگ کاران استفاده می شود. در استفاده از کپسول ها باید به این نکته توجه شود که گاز نشت نکند چون ممکن است باعث آتش سوزی شده و خطرات بسیاری را به وجود بیاورد علاوه بر این از گاز استیلن سمی بوده و نباید آن را به مقدار زیاد تنفس کرد به همین دلیل برای استفاده از این سیلندرها باید این نکته را مورد توجه قرار داد. در هنگام جابه جایی و حمل و نقل نباید هیچ ضربه ای به این کپسول وارد شود.
از غلت دادن کپسول ها بر روی زمین خودداری شود. کپسولها نباید در معرض نور مستقیم خورشید در مدت زمان زیاد قرار بگیرد چون دمای داخلی آنها بالا رفته و احتمال انفجار وجود دارد. هیچگاه کپسول استیلن و اکسیژن را در یک انبار دپو نکنید. بالا بردن و جابجایی کپسولها با زنجیر و بسکت و سیم بکسل انجام نشود و فقط با تسمه کمربندی و یا وسیله ای که از مهار آن مطمعین هستید انجام پذیرد. به تاریخ تولید حک شده روی بدنه کپسول و گواهی کالیبراسیون کپسولها دقت کنید.
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، زعفرانیه ، خیابان آصف ، قبل از میدان اعجازی ، نبش کیایی دوم
تلفن واحد اجرای پروژه : 09124443599
تلفن واحد فروش دستگاه: 09124443599
تلفن واحد آموزش: 09194443599 و 09024443599
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد (STS) می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح