چت در واتساپ
تماس تلفنی
چت در واتساپ
تماس تلفنی

ساخت سازه های فلزی

شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد در سال 1385 با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی متمایز در عرصه ساخت سازه های فلزی و ساخت سازه های فولادی صنعتی و ساختمانی و همچنین ساخت سوله و ساخت سازه های فولادی پیچ و مهره ای با پشتوانه تجربه , تخصص , دانش فنی نیروهای متخصص فنی خود در این راستا شروع به فعالیت نمود.
با افزایش روز به روز جمعیت و توسعه جوامع انسانی شهر نشین نیاز به ساختمان های بلند مرتبه با استحکام و کیفیت پدیدار گردید. در این بین عدم یکسان بودن سرعت عرضه و تقاضای ساختمان و به طبع آن تعجیل در ساخت و سازها در کنار عواملی همچون نبود تخصص و دانش فنی گروه های سازنده , ضعف در نظارتها و اجرای صحیح قوانین و مقررات ساخت صحیح در اکثر سازه های فولادی باعث کاهش کیفیت مطلوب بنیان ساختمانها گردیده است.
افزایش توانمندی ساخت و تولید انواع سازه های فلزی و اسکلت های فولادی صنعتی و ساختمانی به صورت جوشی و پیچ و مهره در کارخانه با کیفیت و دقت بالا در کمترین زمان ممکن با قیمت مناسب و اخذ رضایتمندی مشتریان که خود سرمایه های این شرکت می باشد.

نصب سازه فلزی

شرکت سازه آزمون فولاد با در دست داشتن تجهیزات نصب سازه از قبیل تاور کرین و جرثقیل با توجه به وزن سازه فلزی و نیروهای مجرب و متعهد، آمادگی خود را جهت نصب سازه های متعارف و بلند مرتبه جوشی و پیچ و مهره ای اعلام می دارد. کیفیت خوب در نصب به همراه دقت و سرعت عمل باعث صرفه جویی در زمان یک پروژه خواهد شد.

ساخت سازه فلزی

شرکت سازه آزمون فولاد با در دست داشتن سه کارخانه ساخت جمعا با مساحت  12000 متر مربع به صورت فضای مسقف و فضای باز با دسترسی جرثقیل سقفی با تجهیزات و ادوات از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی، آمادگی تولید حداقل 1000 تن اسکلت فولادی ساختمانی و صنعتی در ماه را دارا می باشد.

محاسبه و طراحی سازه فلزی

این شرکت با در اختیار داشتن طراحان و کارشناسان مجرب، آمادگی ارایه خدمات محاسباتی،طراحی و مشاوره به منظور بهینه سازی پروسه ساخت را دارا می باشد. با استفاده از خدمات این بخش و با بکارگیری نرم افزارهای پیشرفته این شرکت نقشه های سنگین و غیر معقول را مجددا مورد ویرایش قرارداده و نسبت به بهینه سازی و تعدیل وزن سازه های فلزی اقدام می نماید.

کارخانه های سازه فلزی

کارخانه سه راه آدران : این کارخانه با ظرفیت اسمی 1000 تن سازه فلزی در ماه واقع در اتوبان ساوه با داشتن کادر فنی و تجهیزات کامل توانایی ارائه خدمات خود در زمینه ساخت و تولید سازه های فولادی و نصب آنها در سراسر کشور می باشد.
کارخانه شمس آباد 1 : این کارخانه با ظرفیت اسمی 1200 تن سازه فلزی در ماه واقع در کیلومتر 35 اتوبان تهران قم با داشتن کادرفنی و تجهیزات کامل توانایی ارائه خدمات خود در زمینه ساخت و تولید سازه های فولادی و نصب آنها در سراسر کشور می باشد.
کارخانه شمس آباد 2: این کارخانه با ظرفیت اسمی 1800 تن سازه فلزی در ماه واقع در کیلومتر 35 اتوبان تهران قم با داشتن کادرفنی و تجهیزات کامل توانایی ارائه خدمات خود در زمینه ساخت و تولید سازه های فولادی و نصب آنها در سراسر کشور می باشد.

بهینه سازی و کنترل نقشه های سازه

این شرکت با در اختیار داشتن طراحان مجرب، آمادگی ارایه خدمات محاسباتی مجدد نقشه های قدیمی و سنگین به منظور بهینه سازی پروسه ساخت و سبک سازی علمی سازه را دارا می باشد. 

تهیه نقشه های کارگاهی (شاپ)

تهیه نقشه های کارگاهی و شاپ جهت ابلاغ به خط تولید کارگاه ساخت از دیگر خدمات دفتر فنی این شرکت می باشد.

انجام برآورد و امکان سنجی پروژه سازه فلزی

این شرکت با استفاده از تخصص کارشناسان خود اقدام به انجام برآورد و امکانسنجی انجام پروژه های سازه ای نموده و در مراحل طرح و قبل از پیاده سازی یک پروژه مشاوره و راهنمایی لازم به کارفرمایان ارائه می نماید.

برخی از پروژه های انجام شده سازه فلزی توسط سازه آزمون فولاد

در لیست زیر تعدادی از پروژه های سازه فولادی توسط سازه آزمون فولاد را می توانید مشاهده کنید . همچنین جهت مشاهده پروژه های بیشتر به بخش پروژه های سازه فولادی می توانید مراجعه کنید.

سئوالات متداول در زمینه سازه فولادی

میزان و درصد تست های مورد نیاز در سازه های فلزی کدام است ؟

میزان و نوع تستهای غیر مخرب جوش به صورت درصدهای پیشنهادی در آیین نامه جوشکاری ساختمانی ایران - نشریه 228 دفتر تدوین و ترویج مقررات ملی ساختمان آورده شده است که الزام آور نبوده و می توان بر حسب نوع سازه و کاربرد آن قبل از شروع هر پروژه برای آن درصد ها را  به صورت سفارشی تعین و تعریف نمود.

مزیت استفاده از سازه فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای نسبت به جوشی چیست ؟

در مراجع مزایای ساخت اسکلت فلزی پیچ و مهره ای نسبت به اسکلت ها جوش شونده به شرح زیر ذکر شده است : سرعت اجرا ، سرعت نصب ، كيفيت ساخت ، پرت مصالح ، ایمنی و پایداری سازه ، هزینه کمتر ، مقاومت در برابر آتش سوزی  ، عدم نیاز به فضای کار ، رواج جهانی ، خوردگی سازه ، امکان استفاده در مدیریت حوادث

نحوه محاسبه هزینه های ساخت سازه های فلزی بر چه اساس است و علت تفاوت قیمت سازندگان مختلف چیست ؟

آنالیز قیمت تمام شده یک سازه فلزی به عوامل زیادی بستگی دارد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می نمایم : نوع طراحی مقاطع سازه ، حجم و وزن سازه ، مدت زمان ساخت ، نوع الکترود مصرفی ، میزان جوشکاری و برشکاری ، نوع تمیزکاری و رنگ ، هزینه های حمل تا محل نصب ، هزینه تاور یا جرثقیل

میزان پرت ورق مصرفی در مراحل ساخت یک سازه فلزی بر چه اساس محاسبه می گردد ؟

میزان پرت ورق و آهن آلات مصرفی در ساخت یک سازه فلزی بستگی به نوع نقشه های طراحی شده و نیز عرض ورق های خریداری شده توسط کارفرما بین 3 الی 6 درصد وزن ورق و آهن آلات مصرفی پروژه متغیر است. این میزان در کارهای خاص با طراحی های ویژه بیشتر هم میتواند باشد ولی در کارهای عرف و نرمال ساختمانی همین میزان لحاظ می گردد. سازه های پیچ و مهره ای و نیز وجود سندبلاست هم می تواند باعث بالا رفتن این مقدار گردد.

فیلم های مرتبط با سازه فلزی و فولادی

فیلم بارگیری سازه فلزی

فیلم برشکاری ریلی در تولید سازه فلزی

فیلم برشکاری طولی در تولید سازه فولادی

فیلم پانچ ورق در سازه فلزی

فیلم جوشکاری با گاز در سازه فلزی

فیلم خط تولید سازه فلزی

فیلم گیوتین سازه فولادی

فیلم مونتاژ تیر ورق سازه فولادی

شماره تماس برای مشاوره و درخواست ساخت سازه های فلزی چه شماره ای می باشد ؟
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660 و 09124443599
مزیت استفاده از سازه فلزی با اتصالات پیچ و مهره ای نسبت به جوشی چیست ؟
سرعت اجرا ، سرعت نصب ، كيفيت ساخت ، پرت مصالح ، ایمنی و پایداری سازه ، هزینه کمتر ، مقاومت در برابر آتش سوزی ، عدم نیاز به فضای کار ، رواج جهانی ، خوردگی سازه ، امکان استفاده در مدیریت حوادث
میزان پرت ورق مصرفی در مراحل ساخت سازه فلزی بر چه اساس محاسبه می گردد ؟
میزان پرت ورق و آهن آلات مصرفی در ساخت یک سازه فلزی بستگی به نوع نقشه های طراحی شده و نیز عرض ورق های خریداری شده توسط کارفرما بین 3 الی 6 درصد وزن ورق و آهن آلات مصرفی پروژه متغیر است. این میزان در کارهای خاص با طراحی های ویژه بیشتر هم میتواند باشد ولی در کارهای عرف و نرمال ساختمانی همین میزان لحاظ می گردد. سازه های پیچ و مهره ای و نیز وجود سندبلاست هم می تواند باعث بالا رفتن این مقدار گردد.
قیمت ساخت سازه فلزی بر اساس چه فاکتور هایی محاسبه می شود ؟
جهت مشاوره و تخمین قیمت پروژه با شماره موبایل ۰۹۱۲۴۴۴۳۵۹۹ تماس بگیرید .
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، زعفرانیه ، خیابان آصف ، قبل از میدان اعجازی ، نبش کیایی دوم
تلفن واحد اجرای پروژه : 09124443599
تلفن واحد فروش دستگاه: 09124443599
تلفن واحد آموزش: 09194443599 و 09024443599
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد (STS) می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح