چت در واتساپ
تماس تلفنی
چت در واتساپ
تماس تلفنی

فورجینگ کار کیست ؟

امروزه با گسترش روز افزون استفاده از تکنولوژی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در پروژه های عمران و ساختمان و مشخص شدن محاسن این فرآیند به عنوان روش  مطمئن، سریع و مقرون به صرفه جهت اتصال میلگرد های مورد استفاده در سازه های بتنی مسئله ای به عنوان روش و نحوه کنترل کیفیت و بازرسی جوش فورجینگ میلگرد به وجود آمده است.
فورجینگ کار
بد نیست در ابتدای امر به این موضوع اشاره شود که فورجینگ کار کیست؟
هر فرد آموزش دیده که دوره های تئوری و عملی آموزش فورجینگ را  در یک آموزشگاه رسمی جوشکاری فورجینگ میلگرد دیده باشد و مباحث ایمنی جوشکاری فورجینگ ،تئوری کار و مطالب مربوط به آشنایی و فرآیند و اصول جوشکاری فورجینگ، کنترل وکیفیت جوش سر بسر و اجرای عملی در حالت های افقی و عمودی را یاد گرفته باشد میتواند پس از یک آزمون عملی و کتبی تست فرم جوشکاری میلگرد به روش فورجینگ را که همان گواهینامه یا کارت مهارت جوشکاری میلگرد است را دریافت نماید .
فورجینگ کار کیست
لازم به ذکر است که از نمونه های جوش شده توسط اپراتور تست و آزمایش جوش فورجینگ به عمل می آید. آزمایش های لازم، جهت تأیید صلاحیت جوش های فورجینگ میلگرد آزمایش خمش 90 درجه و یا تست کشش می باشد که حتما می بایست در صورت ارسال به آزمایشگاه جوش فورجینگ یک نمونه میلگرد جوش نشده به عنوان نمونه شاهد به آزمایشگاه ارسال و نتیجه حاصل از نمونه شاهد با نمونه های جوش شده تطابق داده شود.
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، زعفرانیه ، خیابان آصف ، قبل از میدان اعجازی ، نبش کیایی دوم
تلفن واحد اجرای پروژه : 09124443599
تلفن واحد فروش دستگاه: 09124443599
تلفن واحد آموزش: 09194443599 و 09024443599
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد (STS) می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح