چت در واتساپ
تماس تلفنی
چت در واتساپ
تماس تلفنی

روش جوش فورجینگ سر به سر میلگرد ها

با توجه به خلاقیت و نوآوری های مختلف در شرکت STS که از اساسی ترین اهداف جهت رقابت با دیگر شرکتها از نظر مدیریت شرکت بوده همواره بخش توسعه فن آوریها این شرکت در حال تحقیق و ارائه مباحث جدید در صنعت جوش می باشد. از دیگر از نوآوری های شرکت STS ارائه و ترویج روش جوش فورجینگ سر به سر میلگردها می باشد.  تکنولوژی نوین جوش فورجینگ سر به سر میلگرد نسبت به روش متداول و مرسوم فعلی اتصال به صورت اورلپ و نیز روش استفاده از اتصالات مکانیکی و کوپلینگ از صرفه اقتصادی بیشتری برخوردار بوده و همچنین استحکام ناحیه اتصال در آن نیز بیشتر از ماده اولیه می باشد . به طور کلی روش جوش فورجینگ سر به سر میلگردها بسیار سریعتر , مستحکم تر و اقتصادی تر از روش اتصال روی هم می باشد.

در صورت نیاز می توانید دستگاه جوشکاری فورجینگ و تجهیزات جوشکاری سر به سر میلگرد لازم را نیز مشاهده فرمایید.

اجرای جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد

بروز مشکلات و معضلات متعدد در ساخت و ساز سازه های بتنی و درک نیاز این موضوع در پروژه های کشور کارشناسان شرکت را بر آن داشت تا با بررسی های فنی خود اقدام به بست و گسترش فن آوریهای نوین صنعت جوشکاری در بحث سازه های بتنی در کشور نمایند.
 در این رابطه واحد اجرایی شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد با بهره گیری از مدیران باتجربه و خلاق خود در این بخش در سال 1389 اقدام به راه اندازی و تاسیس بخش اجرایی به عنوان اولین شرکت پیمانکاری و مجری فن آوری نوین جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در پروژه های ساختمانی و عمرانی در ایران نمود.
این شرکت با بهره گیری از مدیران کارآموزده و با سابقه خود در زمینه های مهندسی جوشکاری و عمران و با درایت و شناخت بررسی شده از مشکلات و معضلات موجود در صنعت ساخت و ساز مسکن اقدام به فعالیت حرفه ای در زمینه اجرای پروژه های متعدد در سطح کشور نمود. 
ماحصل این بخش اجرای بیش از 2500 پروژه عمرانی و ساخمانی در سراسر ایران بوده است که پروژه های شاخص و به نام متعددی در کشور از سوابق مهم پرسنا زبده و کوشا می باشد.

مزایای روش جوش فورجینگ سر به سر میلگردها

دارای تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
صرفه جویی  تا 30 درصدی در مصرف میلگرد با حذف اورلپ و پرتها .
کاهش زمان , نیروی انسانی , حمل و نقل ها با توجه به کاهش مصرف میلگرد . 
اتصال میلگرد های غیرقابل مصرف ( پرت ) به یکدیگر و استفاده مجدد از آنها .
با توجه به کاهش مصرف میلگرد ، وزن اصلی سازه کم شده و متناسب با آن از نیروهای ثقلی جانبی نیز کاسته می شود و در نتیجه مقاومت سازه در مقابل زلزله افزایش خواهد یافت .
این سیستم ، اشتباهات انسانی را به شدت کاهش می دهد ( بسیار مشاهده گردیده است که پرسنل اجرایی برای کاهش پرت میلگردها از طول اورلب ها می کاهند که این امر باعث کاهش مقاومت میلگرد ها در نقاط اتصال و در نتیجه کاهش مقاومت سازه می گردد . )
با توجه به کاستن از حجم اضافی میلگرد ها در نقاط اتصال ، امکان ویبره بهتر بتن که مشکل بسیار مهمی تاکنون بوده است برطرف می شود و بتن ویبره خوب و مناسب تری میسر می گردد . 
با توجه به کاهش حجم اضافی میلگرد ها ، درگیری بتن با میلگرد ها افزایش خواهد یافت .
افزایش یافتن مقاومت در نقطه اتصال ، به طوری که مقاومت در این نقطه بیشتر از سایر نقاط در طول میلگرد می باشد .
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، زعفرانیه ، خیابان آصف ، قبل از میدان اعجازی ، نبش کیایی دوم
تلفن واحد اجرای پروژه : 09124443599
تلفن واحد فروش دستگاه: 09124443599
تلفن واحد آموزش: 09194443599 و 09024443599
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد (STS) می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح