چت در واتساپ
تماس تلفنی
چت در واتساپ
تماس تلفنی

آزمایشگاه کالیبراسیون دستگاه های جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد

با توجه به گذشت بیش از 14 سال (از سال1387) از ورود اولین دستگاه جوشکاری سر به سر میلگرد به روش اکسی استیلن یا همان فورجینگ به ایران و مستهلک شدن تعداد زیادی از دستگاه های فعال و در حال کار در سراسر کشور، لزوم کنترل سلامت و کیفیت کارکرد این ابزار ضروری گردید.

لذا شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد به عنوان بنیانگذار بومی سازی این تکنولوژی در ایران پس از انجام خدمات گوناگون در این زمینه مثل تدوین استاندارد ملی، تدوین استاندارد آموزشی فنی و حرفه ای، راه اندازی آموزشگاه فنی و حرفه ای، تدوین کتاب و مقالات آموزشی فورجینگ و... اقدام به راه اندازی اولین و تنها آزمایشگاه  کالیبراسیون دستگاه های جوش فرجینگ سر بسر میلگرد در ایران نمود.

این آزمایشگاه با تجهیزات دقیق و پیشرفته خود پس از بررسی پمپ هیدرولیک و متعلقات آن اعم از شلنگ هیدرولیک، سیلندر هیدرولیک،گیج هیدرولیک، شیر برقی یا مکانیکی و... با دستگاه های مخصوص اندازه گیری، اقدام به کالیبره کردن پمپ هیدرولیک فورجینگ توسط کارشناسان و متخصصین خود نموده و گواهی سلامت آن را صادر می نماید . همچنین کاتر های برشی مخصوص فورجینگ یا همان اره برش سرد، برند های هیتاچی و دایا را با استفاده از دستگاه مخصوص بررسی و کالیبره نموده و گزارش و گواهی مربوط به سلامت و کارکرد آن را صادر می نماید.

کارفرمایان و ناظران محترم منبعد می توانند گواهی کالیبراسیون دستگاه های فورجینگ را از این شرکت به عنوان یک شرکت مرجع و بازرسی فنی بی طرف و متخصص در زمینه فورجینگ توسط پیمانکاران و فورجینگ کاران مطالبه کنند و آن را معیار و اساس پذیرش سلامت دستگاه ها قرار دهند.

کالیبراسون

اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، زعفرانیه ، خیابان آصف ، قبل از میدان اعجازی ، نبش کیایی دوم
تلفن واحد اجرای پروژه : 09124443599
تلفن واحد فروش دستگاه: 09124443599
تلفن واحد آموزش: 09194443599 و 09024443599
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد (STS) می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح