چت در واتساپ
تماس تلفنی
چت در واتساپ
تماس تلفنی

صدور گواهینامه فورجینگ

صدور گواهینامه فورجینگ

با همکاری مشترک شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد و آموزشگاه جوشکاری اتصال جوش و مرکز ملی مقاوم سازی ایران گواهینامه های جدید جهت جوشکاران فورجینگ سربسر میلگرد از ابتدای سال 1401 با طرح جدید و دارای شماره سریال و هولوگرام صادر می گردد. این گواهینامه ها که دارای اعتبار بالا جهت ارائه در پروژه های عمرانی و ساختمانی در کل ایران می باشد زیر نظر شرکت تخصصی سازه آزمون فولاد به عنوان یک شرکت مهندسی در زمینه مهندسی جوشکاری و بنیانگذار جوشکاری فورجینگ سربسر میلگرد در ایران و نیز آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اتصال جوش به عنوان اولین آموزشگاه تخصصی جوشکاری میلگرد در ایران و موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به عنوان یک موسسه معتبر علمی و آموزشی در زمینه مقاوم سازی در برابر زلزله صادر می گردد.

دوره های آموزشی در آموزشگاه رسمی فنی و حرفه ای و با تجهیزات کامل و مجهز و زیر نظر اساتید مورد تائید و با سابقه در زمینه مهندسی جوشکاری و با سر فصلهای استاندارد آموزشی فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

داشتن این گواهینامه ها برای تمامی فورجینگ کاران الزامی و لازم می باشد. فورجینگ کاران می بایست اصل گواهینامه خود را در هر پروژه به کارفرمای خود ارائه نمایند و یک کپی از گواهینامه پرونده پروژه بایگانی شود. این گواهینامه ها  قابل استعلام بوده و دارای شماره سریال و مهر و هولوگرام می باشد.

صدور گواهینامه فورجینگ

اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، میدان آصف، پلاک67، واحد9
تلفن واحد اجرای پروژه : 09104443599
تلفن واحد فروش دستگاه: 09124443599
تلفن واحد آموزش: 09194443599
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد (STS) می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح