چت در واتساپ
تماس تلفنی
چت در واتساپ
تماس تلفنی

الزام انجام بازرسی و کنترل کیفیت جوشکاری در سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی

امروزه با رشد ساخت و ساز های بلند مرتبه و مدرن در ایران و بالا رفتن ارزش ملک های مسکونی و تجاری و صنعتی لزوم ساخت و ساز های با کیفیت و شناسنامه دار احساس شده است و سازندگان معتبر و صاحب نام بدون داشتن مشاوران کار آزموده و با تجربه در پروژه ها خود سرمایه خود را بی مورد هزینه نمی کنند. با رشد اطلاعات و دانش عمومی مردم مطالبه گری در خصوص کیفیت ساختمان ساخته شده چه از نظر متریال مصرفی و دیزاین داخلی و نما و چه از نظر مصالح مصرفی بیش از گذشته شده است. اطلاع مردم و خریداران از مقوله مهم مقاومت ساختمان در برابر زلزله باعث شده که آنها در هنگام خرید به نوع سازه فلزی و مدارک و مستندات نشان دهنده مهندسی ساز بودن اسکلت فلزی ساختمان اهمیت بدهند و از سازنده در این مورد پرس و جو کنند.  در گذشته سازنده ها صرفا به دنبال ارتقا کیفیت و ظاهر نمای خارجی و داخلی بودند حال آنکه امروزه سازنده های حرفه ای با افتخار و غرور مدارک و مستندات و تصاویر مراحل ساخت و جوشکاری و نصب سازه فلزی را جزئی از ابزار تبلیغاتی خود دانسته و جهت جذب مشتری و دادن اطمینان به وی در خصوص مقاوم بودن پروژه خود در برابر زلزله آنها را به مشتریان خود ارائه می دهند.
عکس اسکلت فلزی و بازرسی جوش
در تمامی فرآیندهای تولید کالا، بازرسین و متخصصین جهت بررسی استانداردهای تولید و راستی آزمایی صحت تولیدی درست در کنار مصرف کننده ها هستند. در مراحل تولید سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی و عمرانی نیز بازرسین و مهندسین متخصص در زمینه مهندسی جوشکاری به صورت دائم و یا دوره ای با انجام آزمایش های مخرب و غیر مخرب بر روی محصولات تولیدی این وظیفه را بر عهده دارند تا در پایان ساخت یک سازه فلزی تاییدیه ای در زمینه کیفیت سازه فلزی ساخته شده صادر نمایند.
انتخاب کارخانه سازنده معتبر و خوش نام جهت اطمینان کارفرمای پروژه برای اطمینان از درستی و بالا بودن کیفیت ساخت و جوشکاری یک اسکلت فلزی کافی نیست و فقط یک شرکت بازرسی جوش در زمینه مهندسی جوشکاری و کنترل کیفیت ساخت سازه های فلزی می تواند جلوی اشتباهات سهوی و یا عمدی یک تولید کننده سازه فلزی را بگیرد و از دوباره کاری و ضرر و زیان های پروژه جلوگیری نماید. 
 

عکس و تصویر بازرسی جوش

بدون شک وجود تیم بازرسی در یک پروژه با کاهش دوباره کاری ها و کم کاری ها و کنترل دقیق متریال مصرفی و وزن های قطعات ساخته شده هزینه ای چند برابر را برای یک کارفرما به سود تبدیل خواهد کرد که این موضوع در پروژه های مختلف و به کرات مشاهده و برای همه تجربه شده است.
شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد (STS) به عنوان مرکز تخصصی بازرسی و کنترل کیفیت ساخت سازه های فلزی و فولادی از سال 1385 در بیش از هشت هزار پروژه عمرانی و صنعتی و ساختمانی کارهای نظارت و بازرسی جوش را به نحو احسنت و با موفقیت انجام داده است.
پروژه های ساخت مجتمع های مسکونی، ساخت برج های مسکونی، ساخت سوله های صنعتی، ساخت پل ها، ساخت تجهیزات و دریچه های سد، ساخت مخازن ذخیره و نگهداری سوخت، ساخت تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی، ساخت مخازن تحت فشار، ساخت دستگاه ها و ماشین آلات معدنی و هزاران پروژه های دیگر که به صورت مستقیم و غیر مستقیم به فرآیندهای جوشکاری و مهندسی جوش مرتبط بوده اند گوشه ای از فعالیت ها و افتخارات گذشته این شرکت می باشد.
اهمیت بازرسی جوش
اطلاعات تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، زعفرانیه ، خیابان آصف ، قبل از میدان اعجازی ، نبش کیایی دوم
تلفن واحد اجرای پروژه : 09124443599
تلفن واحد فروش دستگاه: 09124443599
تلفن واحد آموزش: 09194443599 و 09024443599
تلفن دفتر مرکزی: 021222024660
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد (STS) می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح